Internetové prezentace

Sestavení stránek pro nejlepší oslovení Vašich zákazníků

Vaše internetové stránky budou navrženy tak, aby prezentovaly Vaši společnost s přesným popisem Vámi nabízených prouktů a služeb. Vaše internetové stránky budou sestaveny přesně tak, aby co nejlépe cílily na Vaše zákazníky. S návrhem stránek Vám budeme nápomocni a stránky sestavíme do základní podoby.

Webhosting

Vyřešíme za Vás i hostingové řešení, kdy jsme Vám schopni poskytnout hosting přímo nanaše serveru.

Joomla

Opensource redakční systém, jehož ovládání je velmi snadné a pro uživatele velmi intuitivní. Pro práci s Joomlou nepotřebujete znát HTML ani CSS. Joomla má krásné a moderní šablony, kde si vybere opravdu každý.

Webdesign

Desgin webových stránek by měl odpovídat zaměření a vhodně doplňovat obsah internetových stránek. Neměl by obtěžovat návštěvníky webu a neměl by odvádět pozornoct od obsahu. Pro Váš web vybereme tu nejvhodnější alternativu a předložíme Vám ji k posouzení. Klademe důraz na detail  a na finální výsledek.

Mailhosting

Vytvoříme mailhosting přesně dle požadavků, naše profesionální řešení mailhostingi využívá mnoho renomovaných firem. Stačí nás oslovit a téměř na počkání máte naše profesionální řešení mailhostingu.

Domény

Zařídíme Vám doménu, nemusíte se o nic starat.

Vybrané reference