Služby

Grafické studio

V našem grafickém studiu Vám rádi vytvoříme originální návrh jakékoliv požadované tiskoviny. Připravíme pro Vás nové vizitky, brožury, letáky, plakáty, kalendáře, polepy automobilů i výloh a mnohé další. Navrhneme Vám nový logotyp včetně logo manuálu, či design manuálu. Ve spolupráci s našimi programátory pro Vás zpracujeme i novou webovou prezentaci.

Digitální tisk

Naše studio je vybaveno špičkovým zařízením, na kterém lze dosáhnout vynikající kvality tisku. Umíme zpracovat široké spektrum formátů s různými druhy povrchů. Specializujeme se především na malonákladový tisk, což nám umožňuje pružně reagovat na požadavky zákazníka.

Řezaná grafika

Naše vybavení zahrnuje i zařízení na zhotovení řezané grafiky, neboli vyřezávání grafických motivů a textů z fólií různých barev. Tato technologie je obzvláště vhodná k vytváření nejrůznějších polepů. Lze Takto zpracovat nejenom motivy v různých barevných odstínech, ale možné je i využití speciálních typů fólií, jako je například reflexní, fluorescentní a nebo flex fólie.

Velkoformátový tisk

Jsme schopni tisknout na plochu o šířce až 160 mm a to ve vysokém rozlišení až 2880 dpi. Naše tiskové zařízení je kombinované s ořezem a to nám dává možnost vytištěný produkt ještě dále upravovat oříznutím na přesný formát, nebo prakticky jakýkoliv tvar.

Skenování

Skenování se Vám bude hodit, pokud potřebujete, z jakéhokoliv důvodu, mít své dokumenty v digitální podobě. Můžeme Vám dokumenty naskenovat a to až do formátu A0.

Laminace

Laminace tiskovin je výrazný pomocník tam, kde je kladen zvláštní důraz na jejich životnost. Díky zalaminování ji můžete výrazně prodloužit, jelikož tiskoviny takto ošetřené jsou odolnější jak proti vodě, tak proti mechanickému poškození. Lze použít i speciální UV fólii, která prodlužuje životnost barev.

Finalizace dokumentů

Vytištěné dokumenty Vám přesně ořízneme na požadovaný formát, poskládáme, či opatříme vazbou dle Vašeho výběru. Tiskoviny můžeme také opatřit rýhováním pro snadné překládání, nebo perforovat pro snadné pozdější odtržení.